UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Business & Education – Oliver Wyman

Business & Education – Oliver Wyman

Około 250 studentów wzięło udział w kolejnych warsztatach, które odbywają się w ramach programu Business & Education. W tym tygodniu naszymi gośćmi byli przedstawiciele firmy Oliver Wyman, którzy dostarczyli mnóstwo wiedzy, a na dodatek obdarowali upominkami.

Oliver Wyman to renomowana międzynarodowa firma konsultingowa w zakresie zarządzania, która słynie z niezrównanej wiedzy i doświadczenia branżowego, konsekwentnie dostarczając przełomowe rozwiązania dla swoich klientów.

Podczas wizyty w Uczelni Vistula przedstawiciele firmy podzielili się bezcennymi spostrzeżeniami na temat najnowszych możliwości technologicznych i wyzwań związanych z funkcjami wsparcia konsultingowego. To była fascynująca dyskusja, która rzuciła światło na to, jak technologia zmienia krajobraz doradztwa, prezentując zarówno ekscytujące możliwości, jak i wyjątkowe wyzwania.

W Uczelni Vistula dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym studentom kontakt z najnowocześniejszymi perspektywami branżowymi, a dzisiejsza sesja z Oliver Wyman była dowodem tego zaangażowania.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.