Strona główna / News / Business & Human Rights in CEE & Central Asia. What’s next?

Business & Human Rights in CEE & Central Asia. What’s next?

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu zapraszają do udziału w konferencji międzynarodowej Business & Human Rights in CEE & Central Asia. What’s next? Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-2 czerwca br. siedzibie AFiB Vistula, w języku angielskim, z częściowym tłumaczeniem na rosyjski. Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu jest apolityczną i niezależną fundacją non-profit działającą na rzecz zwiększenia stopnia poszanowania praw człowieka i stosowania zasad zrównoważonego rozwoju w kontekście odpowiedzialnego prowadzenia biznesu, poprzez oddziaływanie na codzienną praktykę funkcjonowania przedsiębiorstw i innych organizacji, a także politykę państwa i ustawodawstwo.

Konferencja zamyka większy projekt mający na celu stworzenie sieci eksperckiej w zakresie praw człowieka i biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej i Azji Centralnej. Jego podstawą była szkoła letnia zorganizowana przez Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu oraz Ukraińską Narodową Akademią Prawa im. J. Mądrego w Charkowie we współpracy z Global Bussines Initiative for Human Rights, UNDP, ICRC oraz z kilkoma innymi partnerami. W przedsięwzięciu wzięli udział przedstawiciele organizacji pozarządowych i szkół wyższych oraz specjaliści wysokiego szczebla i prawnicy reprezentujące różne sektory z kilkunastu krajów.

Konferencja jest częścią projektu Lighthouse-keepers: Business and Human Rights Cooperation Network. Program korzysta z dotacji w ramach Funduszu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG.

Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowana nowa e-publikacja zawierająca studia przypadków z obszaru Busssines & Human Right, które zostały przygotowane pod okiem międzynarodowych ekspertów w tej dziedzinie.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim. Obrady w 1 czerwca oraz prace jednej grupy warsztatowej 2 czerwca będą tłumaczone symultanicznie na język rosyjski.

Program POBIERZ

Udział w konferencji jest bezpłatny. Istnieje możliwość uczestniczenia osobiście lub online.

Wymagana jest rejestracja online. 

Formularz rejestracyjny:
https://tiny.pl/wz165

Serdecznie zapraszamy!

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3 
02-787 Warszawa

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.