Strona główna / News / Drodzy Studenci, Drodzy Absolwenci

Drodzy Studenci, Drodzy Absolwenci

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału. Przed nami wielkie, wspólne święto i fantastyczna impreza, czyli zakończenie Roku Akademickiego 2022/2023. 

Bądźmy razem w tym ważnym dla Was dniu. Przeżyjmy wyjątkowe chwile i emocje. 

Nie może Was zabraknąć. Serdecznie zapraszamy!

Najważniejsze informacje
Początek: sob., 27 maj 2023, 17:00
Miejsce: Hotel Hilton

Uroczystość odbędzie się 27 maja o godz. 17:00 w Hotelu Hilton, ul. Grzybowska 63, w samym sercu Warszawy. Przewidziany jest bogaty program, w tym wiele atrakcji w części oficjalnej i nieoficjalnej wydarzenia. 

To będzie wyjątkowa, bo jubileuszowa uroczystość. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich i inżynierskich Akademii Finansów i Biznesu Vistula wraz z Filią im. A. Gieysztora w Pułtusku oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Z otwartymi ramionami powitamy także absolwentów, którzy ukończyli studia w 2020, 2021 i 2022 roku – w czasie, gdy z powodu pandemii ceremonia zakończenia roku akademickiego nie odbyła się.

Nawet, jeśli bronicie się później, np. w lipcu 2023 r. lub we wrześniu 2023 r., możecie wziąć udział w uroczystości. To wydarzenie jest także dla Was. Dla wszystkich, którzy będą bronić się w 2023 r.

Zarezerwujcie więc czas, zaproście rodzinę i przyjaciół. 

Udział w uroczystości a także w poprzedzającej ją sesji fotograficznej wymaga rejestracji i wniesienia opłaty.  

Do końca marca opłata wynosi 250 zł od każdej uczestniczącej w wydarzeniu osoby. Potem cena znacząco wzrośnie, warto więc się pośpieszyć. 

W cenie macie niezapomniane wrażenia, jedyne w swoim rodzaju wspomnienia, a także:

  • biret z logo Uczelni,
  • pamiątkowy dyplom,
  • sesję fotograficzną i ramkę ze zdjęciem,
  • poczęstunek po uroczystości,
  • dodatkowe atrakcje w trakcie wydarzenia.

Każdy absolwent może zaprosić maksymalnie 2 osoby. Opłata za gościa wynosi 250 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące płatności otrzymacie na podany przez Was adres e-mail.

Wypożyczenie togi 

Każdy absolwent, który w trakcie ceremonii będzie chciał wystąpić w todze, może ją wypożyczyć w dniu wydarzenia w Hotelu Hilton. Kaucja zwrotna wynosi 100 zł – płatna gotówką. Pieniądze zostaną zwrócone w dniu wydarzenia po oddaniu togi.

Sesja zdjęciowa 

Sesja zdjęciowa odbędzie się w gmachu uczelni w sali 209 w dniach:

  • 14 kwietnia w godz. 10:00-17:00, 
  • 21 kwietnia w godz. 10:00-17:00, 
  • 22 kwietnia w godz. 10:00-17:00.

Liczba miejsc jest ograniczona 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w Hotelu Hilton, o udziale w wydarzeniu zdecyduje kolejność zgłoszenia i wniesienie opłaty.

Pamiętajcie o wzięciu ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem. 

Serdecznie zapraszamy!

To będzie nasze wielkie, wspólne święto!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Full-Stack Data Science Program Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +42

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.