UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Egzaminy certyfikatowe z języka polskiego jako obcego 

Egzaminy certyfikatowe z języka polskiego jako obcego 

Egzaminy certyfikatowe z języka polskiego jako obcego - baner z napisem oraz kobietą czytającą podręcznik/notatnik.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest ośrodkiem egzaminacyjnym przeprowadzającym certyfikatowy egzamin z języka polskiego jako obcego.

Egzaminy odbywają się 4 razy w roku. Najbliższe terminy to:

  • 22-23.06.2024 – poziomy B1 i B2,
  • 16-17.11.2024 – poziomy B1 i C1.

Do egzaminu mogą przystąpić cudzoziemcy i obywatele polscy na stałe mieszkający za granicą, niezależnie od tego, czy, gdzie, jak długo i w jaki sposób się przygotowywali.

Dokumenty uprawniające do udziału w egzaminie to:

  • ważny paszport,
  • inny ważny dokument tożsamości ze zdjęciem. 

Zapisy na państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 i B2 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych odbywający się w dniach 22-23 czerwca 2024 r. przyjmowane są tu:

UWAGA! Z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Po wypełnieniu formularza Studium Języków Obcych przekaże Państwu instrukcje dotyczące płatności za egzamin. Płatność powinna zostać zrealizowana w ciągu trzech dni od otrzymania informacji z SJO. Po wpłynięciu opłaty za egzamin na rachunek bankowy uczelni otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji na egzamin.

Opłata za egzamin:

  • poziom B1 i B2: 150 EUR;
  • poziom C1: 180 EUR;

Opłata za wydanie certyfikatu: 20 EUR

W razie pytań prosimy o kontakt:
e.marczak@vistula.edu.pl

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.