UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Spotkanie ze sztuką – spróbuj z nami ożywić bajki

Spotkanie ze sztuką – spróbuj z nami ożywić bajki

17 grudnia w godzinach popołudniowych w Sali Koncertowej Domu Polonii w Pułtusku odbyło się „Spotkanie ze sztuką – spróbuj z nami ożywić bajki”. W programie zostały zaprezentowane dwa spektakle teatralne: „Zaczarowanym pociągiem do krainy bajek” oraz „Kopciuszek”.

Przedstawienie dla dzieci zostało zorganizowane w ramach zaliczenia przedmiotu Drama realizowanego pod kierunkiem mgr Agnieszki Bonisławskiej – Dziełak, w rolę początkujących aktorów wcielili się studenci Kierunku Pedagogika Akademii Finansów i Biznesu Vistula – filia Pułtusk.

Przedstawienie otwiera cykl tego typu spotkań, w planach już dwa kolejne oraz bal dla najmłodszych.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej