UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sustainability week – tydzień zrównoważonego rozwoju

Sustainability week – tydzień zrównoważonego rozwoju

Baner nawiązujący do wydarzenia

Każdy z nas i w każdym miejscu może coś zrobić dla zrównoważonego rozwoju. My także. Dlatego Uczelnie Vistula zapraszają w wzięcia udziału w Sustainability week – tygodniu zrównoważonego rozwoju. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-26 kwietnia.

Zrównoważony rozwój oznacza pełną równowagę między trzema czynnikami postępu cywilizacyjnego: gospodarczym, społecznym i ekologicznym. To sposób „zarządzania” planetą w taki sposób, aby dobrobyt obecnego pokolenia nie powodował ograniczenia stopnia realizacji potrzeb przyszłych pokoleń.

Zrównoważony rozwój wymaga wyobraźni, mądrości, dalekowzroczności i odpowiedzialności. Jest myśleniem i działaniem wspólnotowym. Realizowanie celów zrównoważonego rozwoju może odbywać się zarówno na szczeblu państwowym, jak i na poziomie jednostek. Podejmowanie racjonalnych decyzji i szukanie optymalnych rozwiązań ma przyczynić się do rozwiązywania problemów globalnych. Chodzi o wspieranie budowy lepszego świata.

Uczelnie Vistula promują zrównoważony rozwój w swoich działaniach, w tym w programach edukacyjnych, badaniach naukowych oraz rozwiązaniach zarządczych i organizacyjnych.

Sustainability week – tydzień zrównoważonego rozwoju jest istotnym elementem tej polityki.

W programie są ekscytujące warsztaty i panele z udziałem wielu znamienitych gości: ambasadorów pełniących misję w Polsce, naukowców reprezentujących zagraniczne uczelnie a także przedstawicieli biznesu. Podsumowaniem wydarzenia będzie Global Fest. Studenci zaprezentują muzykę i tańce z różnych zakątków świata. Każdy będzie mógł odbyć wspaniałą, wielokulturową podróż. Będzie wiele atrakcji, konkursy, gry i zabawy.

Dołącz do nas!

Sprawdź szczegółowy program Sustainability week
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.