UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / W niepewnych czasach sięgaj po bezpieczne rozwiązania – wybierz studia w Uczelniach Vistula

W niepewnych czasach sięgaj po bezpieczne rozwiązania – wybierz studia w Uczelniach Vistula

Zastanawiasz się, jakie studia wybrać? Sprawdź ofertę Uczelni Vistula. Poznaj studia, które zagwarantują ci pewną przyszłość i unikatowe programy, dzięki którym zrealizujesz swoje cele.

Uczelnie Vistula to instytucje z piękną historią. Akademia Finansów i Biznesu Vistula – jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce obchodziła właśnie trzydziestolecie, a Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula – ćwierćwiecze pracy naukowej i dydaktycznej oraz działalności na rzecz otoczenia społeczno-gospodarczego. Obie szkoły wyższe szanują tradycję, ale swoją pozycję budują głównie zwracając się ku przyszłości. Dziś są jednymi z najlepszych niepublicznych szkół wyższych w Polsce. W rankingu Perspektywy AFiB Vistula zajmuje 5. miejsce. Instytucje moga poszczycić się kadrą wybitnych wykładowców oraz prestiżowymi, międzynarodowymi akredytacjami:

Wysoki poziom naukowo-dydaktyczny

Pamiętaj, że gdy czasy są niepewne warto sięgać po bezpieczne rozwiązania. Akademia Finansów i Biznesu Vistula to uczelnia z renomą, która może poszczycić się znakomitymi wynikami ewaluacji działalności naukowej za ostatnie lata. Uzyskała kategorię „A” dla dyscyplin historia oraz nauki o zarządzaniu jakości i kategorię „B+” dla nauk o polityce i administracji oraz ekonomii i finansów. To swego rodzaju znak jakości, pieczęć, która poświadcza, że instytucja spełnia najwyższe standardy w zakresie przekazywania wiedzy i badań naukowych. Jest też istotnym sygnałem dla pracodawców. Pokazuje im, że studenci i absolwenci, których chcą zatrudnić, na pewno mają pożądane przez nich kwalifikacje i kompetencje.

Nowości i sprawdzone kierunki

W ofercie Uczelni Vistula są studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe i MBA. Możesz studiować po polsku lub angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym oraz online. Najpopularniejsze kierunki to Informatyka, Zarządzanie, Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA oraz Ekonomia. W ofercie jest także Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Grafika, Filologia angielska w Warszawie oraz Architektura. Szczególne miejsce zajmują Stosunki międzynarodowe, które mają najwyższe noty w zestawieniu takich studiów prowadzonych przez uczelnie niepubliczne.

W ofercie jest też nowość, Analityka biznesu i bezpieczeństwa. To unikatowy kierunek. W trakcie studiów licencjackich zyskasz wiedzę i kompetencje w obszarze zarządzania z elementami bezpieczeństwa.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula kształci zaś studentów do pracy w obszarze turystyki, rekreacji, hotelarstwa i dietetyki.

Strategiczne gry i inne atuty

Uczelnie Vistula od lat są nastawione na wykorzystanie nowych technologii. Jednym z rozwiązań wspierających proces dydaktyczny są gry strategiczne, dzięki którym kształtowane są nowe umiejętności przy jednoczesnym wykorzystaniu zdobytej wiedzy.

Inne atuty, dzięki którym rozwiniesz swoje kompetencje to:

 • współpraca z biznesem, w tym z wiodącymi firmami doradczymi, PwCi KPMG;
 • partnerstwo z United Nations Association Poland;
 • symulacje konferencji w modelu ONZ;
 • symulacje przyjęć dyplomatycznych;
 • warsztaty analityka;
 • internetowe pismo studenckie „Vistula Monitor”,
 • Międzynarodowy Festiwal Filmowy Vistula;
 • pracownia fotograficzna;
 • kabina do tłumaczeń symultanicznych;
 • liczne koła naukowe.

Oferta na miarę twoich potrzeb

W Uczelniach Vistula rozwiniesz swój indywidualny potencjał pod okiem fantastycznych mentorów. Otrzymasz wsparcie Działu Karier i Praktyk i dwa razy w roku weźmiesz udział w Targach Pracy. Dzięki innowacyjnemu portalowi E-Kariera zaplanujesz własną ścieżkę rozwoju. Spotkasz wspaniałych wykładowców – mądrych, pełnych pasji i zaangażowania. Dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami możesz zdobyć podwójny dyplom – Vistuli oraz następujących instytucji:

 • London South Bank University (LSBU) – Zarządzanie;
 • Centria University of Applied Sciences w Finlandii – Zarządzanie oraz Informatyka;
 • B.H.M.S. Business & Hotel Management School w Lucernie i Robert Gordon University – Turystyka i rekreacja.

Sukcesy absolwentów

O poziomie uczelni świadczą zawodowe losy jej absolwentów. Śledzimy je i wiemy, że doskonale sobie radzą na rynku. Potwierdzają to twarde dane. Kierunek Informatyka prowadzony przez AFiB Vistula (niestacjonarne studia II stopnia) znalazł się w czołówce rankingu najbardziej opłacalnych kierunków w Warszawie. W zestawieniu przygotowanym przez Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy, zajął 1. miejsce wśród uczelni niepublicznych i 4. wśród wszystkich stołecznych uczelni.

Nie przepłacaj za studia

Wykształcenie kosztuje. Wydatki na studia możesz jednak realnie obniżyć. Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium rektora lub ministra edukacji i nauki. W wyjątkowych sytuacjach możesz liczyć także na zapomogę. W Vistuli nikt nie zostaje bez wsparcia. Jeśli potrzebujesz, pomożemy.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.