Strona główna / News / Wystawa prac plenerowych studentów architektury

Wystawa prac plenerowych studentów architektury

Około 80-u studentów architektury Akademii Finansów i Biznesu Vistula uczestniczyło w czerwcu i lipcu w plenerach, które odbyły się pod okiem dr inż. Doroty Wejchert i mgr. Roberta Radziejewskiego. Rezultaty ich pracy zostały teraz wystawione na parterze przy aulach.

Celem pleneru jest rozwój warsztatu oraz kształcenie umiejętności samodzielnej pracy twórczej w warunkach plenerowych. Plener daje możliwość wnikliwej obserwacji zjawisk natury oraz pracy w bezpośrednim z nią kontakcie.

Plenery studentów architektury odbyły się latem w najciekawszych miejscach Warszawy: w Łazienkach Królewskich, Pałacu w Wilanowie, Ogrodzie Botanicznym i na Starym Mieście. Intersującą przyrodę studenci znaleźli także na terenie kampusu Uczelni Vistula. Tematem była architektura zabytkowa, pejzaż i rośliny.

Studenci, którzy pracowali w grupach polsko- i angielskojęzycznych zastosowali różnorodne techniki m.in. ołówek, akwarele, pastele i tusz. Zaprezentowali znajomość zagadnienia perspektywy i chromatyki barw. Rozwijali swoje umiejętności warsztatowe i pokazali, że potrafią realizować swoją koncepcję plastyczną.

Prace studentów architektury można oglądać do 30 listopada na parterze przy aulach.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.