Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr Grażyna Gadomska

dr Grażyna Gadomska

E-mail: g.gadomska@vistula.edu.pl
Wydział: Humanistyczny
Kierunek kształcenia: Politologia/Pedagogika

Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce od 2004 r. Rozprawę doktorską obroniła na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Od 2007 roku pracownik naukowy na stanowisku adiunkta Wydziału Nauk Politycznych Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku. Obecnie adiunkt na Wydziale Humanistycznym Akademii im. A. Gieysztora w Pułtusku Filii AFiB. Od roku akademickiego 2020/2021 Dyrektor programu kształcenia dla kierunku kształcenia: Politologia na Wydziale Humanistycznym.
Członek Rady Naukowej Szkoły Doktorskiej AFiB Vistula powołanej w dniu 28 września 2020 roku Vistula oraz członek Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o Polityce i Administracji. Pełni funkcję Sekretarza redakcji w czasopiśmie naukowym „Społeczeństwo i Polityka”.

Członek Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich Oddział Warszawski oraz Towarzystwa Naukowego „Educare” przy Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku.

Autor wielu publikacji naukowych z zakresu demokracji lokalnej, transformacji ustrojowej.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• transformacja ustrojowa w państwach Europy Środkowo – Wschodniej,
• komunikowanie polityczne,
• demokracją lokalną,
• socjologią polityki,
• socjologią edukacji.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Full-Stack Data Science Program Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +42

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.