Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr Marta Petrykowska

dr Marta Petrykowska

E-mail: m.petrykowska@vistula.edu.pl
Wydział: Humanistyczny
Kierunek kształcenia: Pedagogika

Magister pedagogiki specjalnej ze specjalnością pedagogika resocjalizacyjna, dyplom uzyskany w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Doktor nauk humanistycznych od 2004 roku. Od 1999 roku zatrudniona w Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku.

Od 1998r. zawodowy kurator sądowy w Sądzie Rejonowym w Ciechanowie, obecnie kierownik I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia karne Sądu Rejonowego w Ciechanowie. Od 2021r. specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie profilaktyki społecznej i resocjalizacji.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• Patologie społeczne,
• Profilaktyka społeczna,
• Prawne podstawy resocjalizacji,
• Nieprzystosowanie społeczne dzieci i młodzieży,
• Psychoterapia uzależnień.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Full-Stack Data Science Program Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +42

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.