Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr Ewa Chmurska

mgr Ewa Chmurska

E-mail: e.chmurska@vistula.edu.pl
Wydział: Humanistyczny
Kierunek kształcenia: Pedagogika

Magister psychologii w zakresie stosowanej psychologii klinicznej, studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka Studium Pomocy Psychologicznej, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Studium Terapii Uzależnień.

Od 2020 r. certyfikowany terapeuta funkcji poznawczych metodą Instrumental Enrichment. W latach 2003 – 2012 biegły w zakresie psychologii w Sądzie Okręgowym w Warszawie. W latach 2007 – 2009 współtwórca i współrealizator projektu pn. „Budowanie Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Warszawie”, dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

W zawodzie psychologa pracuje od 26 lat – w bezpośrednim kontakcie z klientem indywidualnym i grupowym. Od 1995 r. do chwili obecnej pracownik dydaktyczny. Współpracownik Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Humanistycznej w Pułtusku (obecnie: AFiB Vistula, filia w Pułtusku).

Aktualnie pracownik Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Warszawie, współpracownik Poradni Zdrowia Psychicznego i Dietetyki Help-Medical w Warszawie, Ośrodka Rehabilitacji PIO w Pułtusku, dydaktyk w AFiB Vistula, filia w Pułtusku

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• Zaburzenia psychiczne dorosłych
• Zaburzenia rozwojowe – specyficzne i całościowe – dzieci i młodzieży
• Zaburzenia emocjonalne i lękowe dzieci i młodzieży
• Interwencja kryzysowa
• Terapia i psychoterapia osób w kryzysie.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.