Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr hab. Roksolyana Shvay

dr hab. Roksolyana Shvay

E-mail: r.shvay@vistula.edu.pl
Wydział: Humanistyczny
Kierunek kształcenia: Pedagogika

Prof., dr hab. nauk pedagogicznych od 2013 r. Profesor zwyczajny Katedry Pedagogiki i Edukacji Innowacyjnej Narodowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska”. Członek Rady Naukowej do obron rozpraw doktorskich w Dyscyplinie Teoria i Historia Wychowania oraz Metody Edukacji Zawodowej. Narodowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska”. Członek redakcji Ukrainian Journal of Education Research. W latach 2017 – 2018 Profesor Katedry Metod i Technik Nauczania, Politechnika Lubelska.

Od 2017 Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora, Wydział Pedagogiczny, Profesor, teraz – Wydział Humanistyczny Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

W działalności naukowej zajmuje się badaniami z teorii i praktyki nauczania, psychologii i pedagogiki twórczości.
Jest autorem ok. 200 publikacji naukowych i naukowo-metodycznych z zakresu pedagogiki, psychologii i dydaktyki.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• dydaktyka, metodyka nauczania,
• psychologia i pedagogika twórczości.
• rozwój kreatywności jednostki w procesie nauczania.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.