UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr hab. Stanisław Stępka

dr hab. Stanisław Stępka

e-mail: s.stepka@vistula.edu.pl
Wydział: Humanistyczny 
Kierunek kształcenia: Politologia

Dr hab. nauk o polityce, jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, stopnie naukowe uzyskał  na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.        

W latach 2008-2016 prodziekan Wydziału Nauk Społecznych SGGW  w Warszawie; członek Senackiej Komisji ds. Nauki, Wdrożeń i Upowszechnienia Wiedzy (2008-2016); członek Rady Programowej Wydawnictw SGGW (2008-2016); przewodniczący Komitetu Okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (2006-2009).   

Główne kierunki działalności naukowej koncentrują się na historii społeczno-politycznej  
XX w., dziejach ruchu ludowego i problematyce regionalnej. Jest autorem ponad 100 publikacji naukowych z zakresu współczesnej historii społeczno-politycznej  i politologii.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• historia instytucji politycznych;
• ruchy społeczne;
• metodologia badań historycznych i politologicznych;
• władza i społeczeństwo  w PRL.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.