UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr Tadeusz Cichorz

dr Tadeusz Cichorz

E-mail: t.cichorz@vistula.edu.pl
Wydział: Humanistyczny
Kierunek kształcenia: Pedagogika

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika od 1990 r. Począwszy od 1973 r do 1989 r. pracownik dydaktyczny w Wyższej Szkole Oficerskiej MSW w Szczytnie. W latach 1990 – 1997 adiunkt w Instytucie Kształcenia i Doskonalenia Kadr Kierowniczych WSPol. Współtworzył Zakład Badań i Analiz w IKKP, którym kierował do 30 września 2003 r.

Pobyty szkoleniowe i staże w latach 2001-2003 w:
• Akademia Korpusu Policji w Bratysławie – Republika Słowacka;
• Wyższa Szkoła Policji Saksonii w Rothenburgu – Niemcy;
• Akademia Kadr Kierowniczych Policji w Münster – Niemcy;

W okresie służby w PolicjiI głównym przedmiotem zainteresowań badawczych była idea community policing jako źródło innowacyjnych metod współpracy społeczności lokalnych z policją co znalazło odzwierciedlenie w publikacjach .Po zakończeniu służby w Policji w latach 2006 – 2018 prodziekan a następnie dziekan Wydziału Pedagogicznego w Akademii Humanistycznej im. A.Gieysztora w Pułtusku. Aktualnie zatrudniony na stanowisku adiunkta w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie Filia w Pułtusku. Zainteresowania badawcze to a także organizacja i efektywność działalności opiekuńczo-wychowawczej.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• Komunikacja społeczna
• Prawo rodzinne i opiekuńcze
• Metodologia badań pedagogicznych
• Prawa człowieka
• Komunikacyjne kompetencje współczesnego nauczyciela

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.