UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Uczelnia Vistula uhonorowała studentów Architektury

Uczelnia Vistula uhonorowała studentów Architektury

Baner nawiązujacy do artykułu o konkursie dla studentów architektury.

Po raz pierwszy w historii w Akademii Finansów i Biznesu Vistula odbył się konkurs na najlepsze inżynierskie projekty dyplomowe obronione na kierunku Architektura.  Laureatami zostali:

  • 1. miejsce: Darina Gladilova,
  • 2. miejsce: Adilet Ramazan, 
  • 3. miejsce (ex aequo): Jakub Grąbczewski i Natalia Laptinowa. 

Nagrody wręczyli z dumą i poczuciem satysfakcji dr hab. Wawrzyniec Konarski, profesor i rektor AFiB Vistula, prorektor, dr Grzegorz Mathea oraz dziekan, dr inż. Magdalena Kłęk. Wydarzenie, które odbyło się 17 maja było znakomitą okazją do zaprezentowania talentów naszych studentów – ich kreatywności i innowacyjności.

W konkursie mogły brać udział wszystkie inżynierskie projekty dyplomowe obronione na kierunku Architektura w roku akademickim 2022/23. Do finałowego etapu zakwalifikowanych zostało 15 prac. Laureatów wyłoniło jury składające się z naszych wybitnych nauczycieli akademickich oraz przedstawiciela Koła Naukowego Architektury.

Zwycięskie prace prezentują inżynierskie koncepcje architektoniczne o zróżnicowanej tematyce. Projekty charakteryzują się nie tylko poprawnością rozwiązań inżynierskich i dobrym warsztatem projektowym. Prezentują też szczególny walor architektoniczny, np.: w zakresie funkcjonalności, rozwiązań przestrzennych, estetyki, idei projektowej i rozwiązań technologicznych.

Pierwsza edycja konkursu okazała się wielkim sukcesem, a jej organizatorzy już teraz zapowiadają kontynuację tego przedsięwzięcia w kolejnych latach.

Serdeczne gratulacje kierujemy do zwycięzców, ich promotorów oraz wszystkich uczestników konkursu, życząc im dalszych sukcesów i nieustającej pasji w rozwijaniu swoich talentów.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.