UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr Miłosz Marcysiak

mgr Miłosz Marcysiak

E-mail: m.marcysiak1@vistula.edu.pl
Wydział: Humanistyczny
Kierunek kształcenia: Pedagogika

Magister psychologii, absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, w trakcie przygotowań do obrony pracy doktorskiej dotyczącej zmagania się pielęgniarek ze śmiercią i umieraniem pacjenta, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, pracuje klinicznie z dziećmi, nastolatkami oraz osobami dorosłymi, ukończył szkolenie w zakresie psychoterapii psychoanalitycznej w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii w Warszawie, uczestnik szkolenia w zakresie psychoterapii psychoanalitycznej dzieci i młodzieży w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej.

W pracy naukowej koncentruje się na zagadnieniach z zakresu psychologii osobowości, psychologii klinicznej oraz psychologii zdrowia. Szczególnie interesują go mechanizmy i procesy radzenia sobie ze stresem (coping) i regulacji emocji.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• radzenie sobie ze stresem;
• wypalenie zawodowe nauczycieli, pielęgniarek, pracowników socjalnych;
• regulacja emocji;
• skuteczność psychoterapii;
• psychologia zdrowia;
• tanatopsychologia.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.